Listopad 2007

Sum41-Pieces-česky

30. listopadu 2007 v 18:40 | já |  Texts sings
Kusy
Zkoušel jsem být perfektní,
ale nic za to nestálo
Nevěřím, že mě to udělá opravdovým
Myslel jsem, že to bude jednoduché, ale nikdo mi nevěřil
Chtěl jsem říct všechno, co jsem řekl
Jestli věříš, že je to v mé duši
Řekl bych všechny slova, které znám
Právě vidět situaci, kdy ti zkouším oznámit,
že jsem šťastnější sám
Toto místo je tak prázdné
Moje myšlenky jsou tak lákavé
Nevím, jestli to má být tak zlé
Někdy je to tak bláznivé
Že mě nic nedokáže zachránit?
Ale je to jediná věc, kterou mám
Jestli věříš, že je to v mé duši
Řekl bych všechny slova, které znám
Právě vidět situaci, kdy ti zkouším oznámit,
že jsem šťastnější sám
Zkoušel jsem být perfektní,
ale nic za to nestálo
Nic nemohlo být tak nesprávné
Je to těžké, uvěřit mi
Nikdy to nebude jednoduché
Asi to vím po celou dobu


icq zkratky!

17. listopadu 2007 v 21:56 | já |  Zkratky na icq
Zkratky
Z5-zpět (Např. Jsem z5- jsem zpět)
MHH-prostě hmm
PLS,PLZ-Please (Prosím)
4YOU- For You (pro Tebe)
LOL - Laughing out Lound (smíchy se mohu strhat)
OMG - Oh my god (o můj bože)
ROFL - Rolling on the floor laughing (válím se na podlaze smíchy)
GL and HF - Good luck and Have Gun (Hodně štěstí a zábavy)
LAMA - Lamer - herní ubožák
BTW - By the way (mimochodem)
HALUZ - Náhoda,štěstí
NOOB = noobie - začátečník, nezkušený hráč
RULEZ - Něčemu fandit nebo podporovat
SUX - Příšerný, nejhorší
THX - Thanks (Díky)
NZ - Není zač
NJN - No jo no
NP - No Problem (Bez problému)
MZ - Máš zač
TJ - To jo
TJN - To jo no
MMNT - Moment
WTF? - What the fuck? (Co to,k***?..údiv)
CHEATER - Podvodník
FUCKER - sráč
TK - Team Killer (Klub zabijáků)
JJ - Jo jo
NN - Ne ne
EE - Ne-e
KUA - k***a (slušně)
BOT - Uživatel,ovládaný počítačem
MNO - Prostě no!!
HHH - smích
MUHEHE - smích
NICE - Dobrý,výborný,velmi dobře
LAGGER - Hráč s pomalým připojením
W8 - wait = čekej
SPAWNKILL - Zabití hráče než se naloaduje
SPAM - Psaní hodně zpráv pořád dokola tzv. tapetování
SUCKER - blbeček
LOSER - Poražený

Muzikál ze střední-info

12. listopadu 2007 v 20:21 | já |  Super filmy
Přestože jsou přesvědčeni, že už se znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, vymění si telefonní čísla. Krátce poté je však Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Albuquerque v Novém Mexiku a Gabriela shodou okolností začne chodit do stejné střední školy, kde studuje i Troy. Samozřejmě se potkají, ale jejich setkání se stane počátkem řady nečekaných komplikací, zejména, když se poněkud nesměle zúčastní konkursu na role v chystaném školním muzikálu. Nakonec se jim - k nelibosti Sharpay Evansové a jejího bratra Ryana - podaří získat hlavní role. Sourozenci se rozhodnou udělat cokoli, aby zvrátili rozhodnutí profesorky Darbusové a role získali pro sebe. Do ruky jim hrají také obavy Troyova nejlepšího kamaráda a spoluhráče Chada, že kvůli zpívaní přestane trénovat na blížící se mistrovské utkání a snaha kapitánky družstva středoškolského vědomostního desetiboje Taylor McKessie získat do svého týmu chytrou Gabriellu. Oba jsou ochotni udělat cokoli, třeba se i spojit s Evansovými a vymyslet plán jak Troye a Gabriellu proti sobě poštvat. Navíc se Evansovým podaří přesvědčit profesorku Darbusovou, aby přeložila druhé kolo konkursu do stejného doby, kdy se bude konat mistrovský zápas i finále desetiboje. Je vůbec možné, aby se v takové situaci Troy s Gabrielle dokázali usmířit, získat role v muzikálu a ještě pomoci kamarádům zvítězit v basketbalovém utkání i středoškolském vědomostním desetiboji?

Moje new fotečka!

7. listopadu 2007 v 21:20 | já |  //About me//

Pro zvýšení návštěvnosti!

7. listopadu 2007 v 20:48 | já
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády.
Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Nenávidím Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer jsou divní. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Graffitiiii!!

4. listopadu 2007 v 20:52 | já
Tak sem zas jednou viděla nějakej film....Gympl, mno a to bych nebyla já dybych hned nezkusila něco nakreslit že jo.
Mno a tak sem vám sem musela něco dát aby jste se mrkli co sem vytvořila. Mno a jelikož mě to baví a docela jsme i spokojená s tím co sem nakreslila, ... tak jesi se vám to taky líbí.. klidně napísejte komentík co chcete jak nakreslit a já ráda udělám..fakt!!!
Tak písejte!!!

Já a můj skejt 6.díl

3. listopadu 2007 v 20:14 | já |  Příběh!!(super)
Před máým barákem stál Pája."Kua co ten tady dělá "říkám si v duchu."Čuzec Míšo"pozdravil mě"No nazdar"řekla sem ironicky.Chtěla sem jit ,ale Pája mě chytl za ruku tak pevně ,že to bolelo"Áuu to bolí!"zařvala sem."Míšo ted mě prosím poslouchej"pustil mě a já si sedla na plot "No co chceš Pavlíku??""No chtěl bych se ti omluvit za to ,že jsem ti nevěřil""Hmm dobře a ted už můžu jít jo?""Jo můžeš a ještě jednou se omlouvám Míšo"no mě to stejnak bylo jedno tak sem šla KONEČNĚ domů.Odemčela sem si barák a máma hned spustila"Ahoj Míšo jak se máš?A co ve škole?Doufám ,že žádná pětka"chrlila na mě co mohla."No mamí všecko ti řeknu až se uklidníš jo?"sedla sem si na pohovku a přikusovala si jablko"No mamí mám se dobře ,ve škole nebylo níc a žadná pětka v tom případě nebude"snažila sem se o úsměv.
"Míšo už si dlouho nebyla u babičky v Brně.Měla bys tam tento víkend za ní zajet"já zbledla jako stěna ,ptže tato babka je strášně divná :-)"Mamí ses zbláznila né???""Ne Mišo za hodinu ti jede autobus tak se běž připravit nebo ti ujede!"já na ni koukala jak na magora ,ale neměla jsem náladu na odmlouvání a tag sem se šla zbalit.Hlavně si nesmím zapomanout sk8 jinak bych to nepřežila!a ještě sem šla na ajsko ,ale když sem zjistila že je tam Adam tag sem hned odhlásila.Za hodinu sem stála na zastávce a měla sem s sebou 1 mega velkou kabelu a skejt v ruce.Když sem nastupovala řidíč koukal na mě jako ,kdybych jela někam na dovolenou k moři bo co."Jednou poloviční Brno Zvonařka prosím"vychrlila sem na něho.Máma ještě na mě zařvala "Míšo babička tam bude čekat!!!Tak pápá"
Já si sedla někam dozadu a dala mp3ku do uší ,abych nemusela poslouchat ty drby od těch babek přede mnou.Cesta netrvala dlouho a už sem dojela do Brna.Když zastavil tag sem konečně mohla vystoupit.Bábička na mě mávala jako o život a řvala "Ahooj Mišičko moje"a hned se řítila ke mě.Ti lidi se mi potichu smály.Chjo to bude zas víkend plnej trapasů povzdychla sem si.Bábička doběhla ke mě a začala mě skoro škrtit ,že sem se málem udusila"Babííííí škrtíííííš měěěě"snažila se jí to říct"Promin mišičko proč si mi to neřekla dřív a začala se smát.Babíčka mi vzala moji kabelu tag sem mi mohla trošku jezdit na sk8.Šli sme Vankovkou a zamířily k autu ,který bylo v garáži u Vankovky.Já si nastoupila a mohlo se jet.Bába pořád blábolila ,že má pro mě náky překvápko ,ale mě to nezajímalo.Bábička bydlí na konci Brna takže to doufám bude relaxační víkend.
Dojely jsme na místo a já sem zjistila ,že babka má opravenej barák."Hezkej barák babí"pochválila sem jí ho."OOO děkuju ti Miško""Babi neříkej mě Miško prosím!!!!"poprosila sem jí a ona "Tag ti budu říkat Mišičko můžu???"no ty voe no co nadělám tag sem jí to musela odsouhlasit.Víte jak bába řekla ,že má pro mě překvápko???Tag to překvápko bylo ,že má opravenej barák.Chjo tak to je fakt supr překvápko fakt něco pro mě.A bába zas začla"Miško co kdyby sme si zajely na nákej koncert dechovek??""Babí na to zapomen já budu tancovat jak magor né?"já bych se snad zabila kdybych s ní musela na náky pitomý dechovky.Já sem s babkou došla do pokoje pro hosty a konečně sem se mohla pořádně prospat............pokráčko příště
Zdroj: tady
A tahle už je poslední díl další už na tom blogu nebyl .. až tam bude tak ho sem dám.. ale určitě se na ten blogec mrkněte páč je dobrej...hlavně pro ty co maj rádi graffiti a skejt.

Já a můj skejt 5.díl

3. listopadu 2007 v 20:08 | já |  Příběh!!(super)
No v tom keřu byly nácí dva kluci a povídaly"No adame vyhráls tady máš tu pětistovku"já na ně čuměla a Adam hned sklopil hlavu do země "Adame co to má znamenat ty voe"řekla sem potichu.Ti dvá kluci hned utekly a 500kč leželo na zemi.To měla bejt náká sázka jinak si nedovedu vysvětlit."No Míšo já sem se vsadil s klukama ,že ti dám pusu"říkal tak potichu ,že mu skoro nebylo rozumět "Ale Míšo já tě fakt miluju"hned zvedl hlavu a chtěl mi dát pusu ,ale já ho odstrčila "Adame už mě nech bejt jo??"a šla sem pryč."Míšo já tě ,ale nechci ztratit"volal Adam až mu slza ukápla.Začala jsem utíkat co mi nohy stačily.Utíkala jsem takovou cestičkou ,až jsem doběhla k našemu baráku.otevřela sem dveře a koukla na hodiny a bylo 11hodin ,ale nikdo doma.
Tak sem šla do mýho pokoje a flákla sem sebou o postel.Pořád jsem přemýšlela co když mě Adam fakt balí a nebo to byla jen pitomá sázka??No až sem z toho přemýšlení usnula.Ráno jsem se probudila někde na zemi.Nechápu jak sem mohla spadnout ,ale když jsem zjistila ,že je 7.30 hned se vyskočila oblíkla.Na snídani sem neměla čas a popadla batoh a sk8 a mohlo se jít.Jezdím pořád tou samou trasou takže vám to nemusím popisovat.Přijela sem ke škole sundala boty a pádila do školy.Přišla jsem tak tak ,ptže už zvonilo na hodinu.Musela jsem jí t za svou sousedkou Stanislavou.Fakt hrozný jméno řekla jsem si.Sedla jsemsi nachystala děják.Chjo to bude mega nuda probírat Karlíka čtvrtýho.Učitelka pořád blábolila ,že nic neumíme a ,že jsme generace debilů což mě pobavilo.
Hodina skončila a já si nachystala matiku.Holky se ke mě nahrnuly a začaly se mě vyptávat co jsem dělala s Adamem a ,jestli sem ho něčím nenakazila.No to víte Adam je jejích idol."Hmm odkud to víte ,že jsem byla s Adamem venku??"zeptala sem se jich s nezájmem.Karolína mi ukázala fotku jak se líbám s Adamem."Holky koukněte!!!!!"zařvala Karolína přišel se podívat i Pája ,kterej se mě líbí.Když uviděl tu fotku jeho oči posmutněly ,najednou se z něho stal neznámej člověk.Přišel ke mě a zeptal se "Doufám .že sis to s ním užila Míšo"no já na něho koukala a pak dodala"Bylo to kvůli sázce Pájo vsail se ,že si se mnou dá pusu chápeš???"Pája jen kouknul ař ekl "Nevěřím ti"a hned odešel za Janou.Holky se zas nahrnuly ke mě a vyptávaly se mě na takový kraviny.Já se rozčílila a zařvala"Už vypadněte vy blbky já s Adamem nemám nic společnýho!!!!!"holky se urazily a šli do svý lavice.Zbytek dne jsem hodila se svěšenou hlavou a domů jsem šla pěcha ,ale před barákem se potkala.................pokráčko příště
Zdroj: tady

Já a můj skejt 4.díl

3. listopadu 2007 v 20:04 | já |  Příběh!!(super)
Šla jsem se podívat ,ale tatka má prej dneska přijet pozdě a mamka je někde na pařbě.No tak sem otevřela dveře............byl to Adam.Já sem na něho koukala s otevřenou hubou."Čau co ty tady??"zeptalala jsem se ho.Nevím co tady dělá když mě skoro nezná ,ale jenom od vidění."No..."začal "chtěl jsem se jenom zeptat jestli bys někam nešla ven."zase sem na něho koukala s otevřenou hubou.on mě nezná a bude se mnou chodi někam ven."No já nevím"začala sem nejistě.
Snažila sem se z toho náák vykroutit ,ale nešlo to."No táák pojd zajdem si na kolu"ted sem ho vážně nepochopiila ,ptže je osm a všude je zavřeno....no nic...."tak jo teda ,ale pod jednou podmínkou"zasmála sem se."Jakou???"koukal na mě Adam jak blbeček."No tu kolu platím já jasný???"no Adam se rozesmál ,ale pag řek že jo.Rychle sem šla pro mikču a vzala si prachy a mohlo se jít.Pořád sem nemohla pochopit co tady dělá když bydlí v Krumlově.Ptal se mě co sem už vyhrála a jak dlouho jezdím na sk8 atd...Byla sem mocinky ráda.Nefíím proč ,ale nikdy se mě na to nikdy neptal...
A taky sme si vykládali trapasy a zážitky z dovolených..fakt prima večer.Ani na kolu sme nestihly zajíít :-)Na Páju sem uplně zapomněla tag to byl nejky večer."No mám Míšo pro tebe překvápko"začal já sem byla zvědavá co to bude "No jaký???"začala sem se chvět."Já ti ho ukážu jen když zavřeč oči Míšo""No tak joo" souhlasila sem.Adam mi da ruce na oči..bylo to mega příjemné krásně hřály ty jeho ruce mi dávaly hodně energie.Šli jsme nákou cestou ,ale nefím jakou pořád jsem zakopávala o náký kamení.Začala sem mít strach ,ptže houkaly sovy."Adame kam to jdeme"ptala sem se ho."No uvidíš Míšo"Pak sme šlapali někam do kopce......
"No už můžeš otevřít oči"sundal mi ruce z očí a já nevěříla svým vlastním očím,byla to mega krásná obloha posázená hvězdami."Ty voe to je úžasný!!!!!"zařvala sem.Chudák Adam se lekl ,že spad.Pak se postavil a a řek"Já věděl ,že se ti bude líbít Míšo"Tak sme si lehli ne studenou skálu ,ale nám to nevadilo."Míšo chtěl bych ti něco říct"já sem si řekla co by mě moh říct???"No já tě miluju"a dal mi pusu.Tak krásnou ,že sem mu hned dala taky a začali sme se líbat.Najednou něco zašustilo ve křoví......Rychle sem se zvedla kouknout kdo to je ,ale to jsem asi dělat něměla.........................pokráčko příště
Zdroj : tady

Já a můj skejt 3.díl

3. listopadu 2007 v 20:02 | já |  Příběh!!(super)
Raději se otočila a zmlkla to bylo asi nejlepší.Taky bych se jí chtěla na něco zeptat ,ale kašlu na ni je to kráva.Domalovala jsem ten svuj výtvor a šla jsem ho ukázat učitelce dostala jsem za jedna a mohla sem jít zpátky.Jelikož jedna učitelka nejní ve škole a mám ze dvou předmětů najednou tag nám hodiny odpadly což je skvělý.Zabalila jsem si svoje věci a šla jsem do šatny.Někdo na mě zakřičel."Míšo počkej!"já se otočila a zjistila ,že to byl Honza taky bydlí v Polánce."Nemůžu jít s tebou domů?"já se na něho koukla a řekla mu "Klidně ,ale budeš mě muset dobíhat".
"Mno tag jag myslíš.""Hele a ty dneska nejedeš autobusem?""No já jaksi zapomněl prachy.""Tag na co tady ještě čekáš?Obuj se jdem ne?"Honza se rychle obul a já si vzala svůj skejt a mohly jsme jít.Připadala jsem si tag divně."Tag co Pája?"zeptala jsem se ho páč mě to zajímalo."No ani nemluv balí jednu holku ,kterou děsně nenávidíš"koukla jsem se na něho a řekla sem "no doufám že né Jana?
"Honza se tag divně koukl a řek "No ona je to pravda"já jsem tou nemohla uvěřit : (Já vím ,že jsem se vám neořiznala ,ale mě se Pája už delší dobu líbil a Jana mi ho ještě přebere."Hmm a od kdy ji balí?"zeptala sem se ho."No tag už myslím od začátku měsice." "By mě zajímalo co se na ní Pájovi líbí.Už jsem aji zapoměla na svůj skejt klidně bych na něm jezdila ,ale ted vážně nemám chut raději bych se vykřičela do světa ploč je tak nespravedlivej a tag ,ale zajímavý je ,že mně to vubec nezajímalo říkala jsem si v duchu ,až mě Honza vyrušil "Země volá Míšu!?"hned sem se otočila "Jj Míša je zde!"a usmála sem se na něho."Seš vubec v pohodě?"měl takový starosti Pája "Ježiš Honzo seš jag moji rodiče!"zčervenala jsem nevm jag to ale jo.Chtěla jsem zaměřit na jinačí téma."Tag co už jsi viděl Adama?"Honza na mě tág divně koukl "Myslíš toho Emodebila?"já jsem se rozesmála "Jo toho Emodebila ,ale debil nejni to ti řeknu"Honza se taky rozesmál a řek "Tobě se líbí?Já mu to klidně řeknu!"
"Tag se mě libi no a co a nic mu neříkej ,plotože si bude myslet ,že jsu trapná a to nechci."Tag jsme celou cestu kecali různě o kravinách a tag ,až jsem došla k mýmu baráku rozloučila jsem se s Honzou a šla dom.Vytáhla jsem si klíče a odemkla na Páju jsem ůplnězapomněla.Mamča byla už doma."Ahoj mamí" šla jsem jí dát pusu."Ahoj Míšo tag jag bylo ve škole?""Mamí neboj žádna pětka ,ale dvě jedničky.Máma se na mě usmála a dala mně oběd dneska byla krupičná kaše.Hehe no trapnej oběd ,ale dost mě chutnal.
Snědla jsem obídek a šla jsem se na chvilu učit.Mým velkym snem je byt nejlepší skejtačkou ČR a zároven bych chtěla založit nadaci proti týrání zvířat a stavět skateparky.Já vim ,že toho je hodně ,ale alespon jedno z těch přání chci ,aby se splnilo.
Tag hodinu jsem se učila a najednou někdo zazvonil.....................pokračování příště
Zdroj: tady

Já a můj skejt 2.díl

3. listopadu 2007 v 19:59 | já |  Příběh!!(super)
Jdu si sednout do své lavice.Nachystala jsem si věci do matematiky a pravítka a nějaký blbůstky.Pag sem šla za klukama zjistit novinky ,ktery sem nestihla posbírat.Kluci byly vzadu u nástěnky."Achooj kluci!"pozdravila jsem je."Zdatrec Míšo jagse máš"vyhrkli sborově."Super a co vy?"."Taky"."Tag co ye novýho?"."Ále má přijít nějaká bloncka"začal Pája."no to si děláš kozy né?"."Bohužel nedělá"ozval se Honza."No tag to je super"začala jsem se rozčilovat."Zchladni!"říkal mě Pája.Zazvonil zvonek "tag příští přestávku"dodala sem."Jasan!".Šla jsem do své neoblíbené lavice.Najednou se přede mě postavila jedna holka ,kterou děsně nenávidim jmenuje se Jana."Problém?"zeptala jsem se.Ona "jj a doost velkej!"."A co zase máš za problém Janičko?"."Ty,ty mi nebudeš sahat na mýho Páju jasný?"a dala mi facku.
"Já ho nebalím ty krávo kopla sem jí do nohy se svalila na zem a já jsem měla konečně cestu volnou"Já ti to jednou oplatím!"zařvala na mě."Klidně"odpověděla sem jí v klidu.Sedla jsem si do lavice a učitelka šla ,ale ne sama za níse cupitala ta bloncka."Tag třído postavte se"mlela.Já sem se neochotně postavila
."Představuji vám vaši novou spolužačku jmenuje se Stanislava Chrobáková"v tu chvíly jsem vyprskla smíchy."Je něco k smíchu slečno Michaelo?"ptala a oči se ji jiskřily."Né paní učitelko nic v pohodě"odpověděla sem jí v pohodě."Tak to je dobře,Stanislavo sedněte si do lavice za Michaelou.Slečně Michaele to vadit nebude že ano?"mezitím co ona šla ke mně sem začala protestovat."Paní učitelko tahle holka se mnou sedět nebude jasný? ,s takovou blonckou sedět nebudu!".V tu chvíly učitelka vybouchla vztekem a pozvala si mně k tabuli ke zkoušení."Slečno Michaelo nikoho nezajímají vaše názory tak zaklapněte tu svoji pusu!"."Tag jag myslíte ,ale udělam všecko pro to ,aby ona se mnou neseděla!".Vyzkoušela mě a já jsem odešla s žákovskou a v ní jedničku.
Teda dalo mně to zabrat.Zbytek hodiny jsme probíraly new učivo a učitelka mě pořad pozorovala.Od Stanislavy sem byla uplně na kraji lavice ,aby mě něčím nenakazila.Pája se pořad chvilkami smál ,protože viděl jag se jí štítím.Konečně zazvonilo a já jsem si vytáhla moje oblíbený tousty.Kluci se nahrnuli k bloncce ,akle za chvilu byly pryč."Pájo ploč jste u ni nezůstaly je to váš novej oběv"poškádlila jsem ho."Ani nemluv je to kráva namyšlená"a usmál se na mě."Jana byla nasraná a dělala ně mě xichty ,že mě zabije.Tag zase zazvonilo a tedka jsme měli výtvarku.Malovali jsme přírodu.Bloncka se ke mě otočila a začala mlet "Ehm jag se máš?"."Víč co,nevotravuj odsekla jsem ji ...............pokračování příště

Já a můj skejt 1.díl

3. listopadu 2007 v 19:58 | já |  Příběh!!(super)
Tady ten příběh jsem našla na netu a docela se mě líbí tak jsme vám ho sem dala...
Ahoj!Já se jmenuji Míša......jo Míša to ye hrozný jméno co?Mno co bych o sobě řekla?No tag bydlím v takovým malým baraku na kraji vesnice ,která se jmenuje Polánka.Za Polánkou je hned Moravský Krumlov tam chodím do školy.Samozřejmě nechodím pěšky,nejezdím autobusem a ani vlakem.
Co myslite?Já mam vlastní skejt na kterem jezdím už 2roky.A jag to vlastně začalo?No sem se divala na nějakej animovanej serial bo co to bylo a tam nějaká holka jezdila suprově na skejtu tag sem si řekla ,že si ho pořídím taky.Jo má to svoje výhody i nevýhody.Ze začátku si mysleli ,že sem padlá na hlavu ,protože sem měla chrániče a helmu. : )
Ale už mě to jde tak ,že jezdím po ruzných soutěží!Ve škole se raději se mnou nikdo nebaví.Nechápu je at si políbí prdel!Holky mi říkají Prdlá Skejtačka a pomlouvají mě.No co nadělam.A kluci?Normál ti by raději strávili se mnou celý den než s těmi fiflenami co se líčí a nemohou jít ven bez make-upu.V lavici sedím sama ,ale mě to nevadí ,protože je za mnou můj nejky skvělej kámoš David(Dejv).No sedím hned v první řadě uprostřed.učitelky mě musejí mít na malíčku ,abych něco zase nevyvedla jag je zvykem.Jo a ještě je mi 13let.
Tag jo ted po představování si zabalím batoh a jde se na věc.
Dám si jen chrániče na kolena ,kdyby náhodou se stala nehoda.vezmu si můj nej skejt a jedééém.Jezdím takovou cyklostezkou ,kterou tam udělali(alespon něco).Ke škole je to kousek ,protože je taky na kraji města takže v pohodě.Jedu takovými zatáčkami a sluníčko krásně pálí a ptáci si prozpěvují.Dojedu ke škole tak akorát.chrániče dám z kolen pryč ,aby si nemysleli ,že........no vy víte proč.Dojdu do šatny vyzuji svoje skate boty a skejt tam necham pod lavičkou v šatně.Učitelka mi dovolila si ho tam nechávát.Nikdo mě ho neukradne ,protože šatna se pravidlně zamyká.Cestou holky na mě pokřikují ......krávo,ále někdo na tady jde a takhle.Mě to vubec nerozhodí a tak dojdu do svý třídy.Kluci se na ěm vrhnou jak střely a vykládaj mi novinky o skejtech a tak......